Viskas, ko Jums reikia linksmam vaikų gimtadieniui namuose

gimtadienio idejos

 

Prisiminate gimtadienių vakarėlius, kai buvote vaiku? Jūs išdykusiai bėgiojote aplink rūsį, valgėte pyragą su lipnia glazūrą, prikabinę asilo uodegą. Kodėl gi šiais metais nepraleisti prabangaus vakarėlio ir nelikti namuose tam, kad surengti senamadiškų tradicijų vakarėlį? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte nuostabios šventės paslaptis.

Išsirinkite tema

Kai išsirinkote temą, vakarėlio planavimas tampa labai lengvu. Pradėkite nuo savo vaiko interesų arba išbandykite šias idėjas:

3 – 5 metų amžius

Vabzdžiai, drugeliai ir burbulai turi beribes galimybes, sako Gibsonas. Vaikai gali paruošti kiaušinių kartono vikšrus, kramtyti guminius kirminus ir pūsti burbulus.

6 – 8 metų amžius

Princesių, piratų ar Hario Poterio vakarėlių negalima praleisti. Arba išbandykite populiariausių „Candy olimpinių žaidynių“ scenarijų, – teigia Gibsonas. Bobas su zefyrais kibire vandens, saldymedžio lazdelės perdavimas, ir Smarties saldainių metimas į kibirą su lazdelėmis ir bėgimas atgal.

Perduok žodį

Atidėkite pagamintus kvietimus ir su savo draugais ištraukite pieštukinius klijus. Vaikai žavisi rankų darbo kvietimais. Pirkite tuščias korteles amatininkų ar „ 1 dolerio” parduotuvėse ir išdykaukite, klijuodami lipdukus bei naudodami folijos gabaliujus ar kitus teminius niekučius. Arba galite spausdinti kvietimus iš savo kompiuterio.

Žinokite savo skaičius

Atsimenate seną kvietimo į svečius taisyklę: „jūsų vaiko amžius lygus kviečiamų svečių skaičiui“? Pamirškite ją. Jūsų šventei reikia pakankamai vaikų, kad galėtumėte žaisti ir sėdėti aplink stalą. Ikimokyklinio amžiaus vaikų šventei bandykite kviesti 8 – 10 svečių. Jei Jūsų patalpos yra mažos, nepamirškite, kad kai kurie tėveliai taip pat liks vakarėlyje. Daugelis mokyklinio amžiaus vaikų kviečia visus savo klasiokus arba visas klasiokes, tačiau 8 – 12 – tai idealus svečių skaičius.

Scroll to Top
Scroll to Top