Kaip nupirkti tobulą dovaną merginai?

Dovana savo panelei

Mintis, kur rasti tobulą dovaną, gali bauginti. Kai yra tiek galimybių, sunku parinkti tai, kas tiktų jūsų merginai. Atminkite, kad svarbiausia perkant dovaną yra leisti žinoti artimajam, kad jūs tikrai jį pažįstate. Tuomet galėsite stebėti, kokia laiminga ji bus išpakuodama dovaną.

1. Sugalvokite idėją

Planuokite. Nepalikite dovanos pirkimo paskutinei minutei. Planuodami galite nuspręsti, kokią romantišką smulkmeną įpinti, kad tiktų jūsų progai, ir turėsite laiko tai įvykdyti. Taip pat galėsite įsigyti dovaną internetu ir ramiai laukti, kol ji atkeliaus.

2. Nebijokite minčių lietaus

Padarykite tris sąrašus: viename sąraše susižymėkite, ką ji mėgsta, kitame – kas joje labiausiai patinka jums, trečiame – ką turite bendro, įskaitant juokelius ar prisiminimus. Naudokite šiuos tris sąrašus kaip įkvėpimo šaltinį dovanų idėjoms.
• Pavyzdžiui, jei žinote, kad ji mėgsta gaminti, galite įteikti jai prijuostę, ant kurios atspausdintos jūsų gražiausios nuotraukos, kuriose esate užfiksuoti kartu.

3. Apsvarstykite praktiškos dovanos galimybę

Daugybei žmonių patinka praktiškos dovanos. Vis dėlto, turėtumėte būti atsargūs: juk nenorite būti per daug nuobodūs. Geriausia yra paklausti savęs: „Ar ji vis tiek tai nusipirks sau, jei aš nepadovanosiu?“. Jei atsakymas yra teigimas, dovanos nepirkite. Gera dovana yra ta, kurią ji mėgsta ir gali ja naudotis, tačiau sau nepirktų.[1]
• Pavyzdžiui, galbūt ji žvalgosi prabangaus įrankio virtuvei, tačiau neturi papildomų pinigų, kad galėtų jį nusipirkti, todėl tai galėtų būti puiki dovana.

4. Prisiminkite, apie ką neseniai kalbėjote

Tikėtina, kad ji jau užsiminė, ko norėtų. Arba jūs kalbėjotės apie kažką, kas jai tikrai patinka ir galėtų būti puiki dovana. Pasitelkę pokalbius, jūs ne tik nupirksite jai tai, ko ji nori, tačiau kartu ir parodysite, kad klausote, ką ji kalba.
• Pavyzdžiui, galbūt ji prasitarė: „Taylor Swift muzika mane visuomet pralinksmina. Tikrai norėčiau jos naujausio kompaktinio disko“.

5. Atsižvelkite į jos meilės kalbą

„Meilės kalba“ – tai Gary Chapman naudojamas terminas, nusakantis, ko reiškia žmonėms, kad jie jaustųsi mylimi. Jei išsiaiškinsite savo merginos meilės kalbą, galėsite įteikti jai tai, ko ji iš tikrųjų nori.
• Pirmoji meilės kalba yra švelnūs žodžiai. Tai reiškia, kad žmogus jaučiasi mylimas, kuomet išgirsta dėkingumo ar meilės kupinus žodžius.
• Antroji meilės kalba – tai veiksmai, kai padedate žmogui. Žmogus jaučiasi mylimas, kai atliekate tam tikrus veiksmus, pavyzdžiui, perimate dalį jo darbų.
• Trečioji meilės kalba – dovanos. Gaudami dovanas žmonės jaučiasi itin mylimi.
• Žmonėms, kurie vertina kokybišką laiką, laikas kartu yra svarbiausias dalykas.
• Žmonėms, kurių meilės kalba išreiškiama fiziniais prisilietimais, svarbiausia jausti šalia žmogų.

6. Paklauskite jos, ko ji nori

Įvertinkite savo situaciją – kai kurios merginos vertins tai, kad jų klausiate, tačiau kitoms tai gali pasirodyti keista. Jei apsispręsite pasiteirauti, neklauskite „Ko nori?“, geriau paprašykite sąrašo daiktų, kurie jai patinka. Tokiu būdu ji iki paskutinės akimirkos nežinos, ką gaus.

Scroll to Top
Scroll to Top