Šventinio stalo dekoravimo idėjos: kaip tai padaryti Pop!

Šventinio stalo dekoravimo idėjos

Daugelis iš mūsų tikrai ko nors su nekantrumu laukia ir turi ką švęsti. Laimei, yra daugybė priežasčių surengti skirtingų tipų vakarėlius – nuo tradicinių gimtadienio iki netradicinių „Nacionalinių picų dienų“ švenčių. Nepriklausomai nuo šventės tipo, Jūsų sukurtas vakarėlio stalas yra neatsiejama sėkmingo vakarėlio dalis.
Ne tik padėkite gazuotus gėrimus ir traškučių pakelius ant stalo, bet ir skirkite keletą papildomų minučių savo vakarėlio desertų stalo planavimui – tai turi atrodyti lyg menas. Jūsų desertai (nesvarbu, kokie kuklūs jie gali būti) bus traktuojami kaip ypatingi patiekalai. Štai keletas įkvepiančių vakarėlio stalo pasiūlymų ir kaip tinkamai tai įgyvendinti.

Gamtos įkvėptas vakarėlio stalas

Žalią spalvą gali būti sudėtinga naturaliai įtraukti į vakarėlio stalą. Įvertinkite galimybę surasti naturalią gamtą, jeigu iš tikrųjų tuo domitės – pavyzdžiui, senujų kalvų žaliuosius obuolius išdėstykite vertikaliai – tai užtikrina organiškai spalvingą centrinį tašką, apsuptą neutralių.

Baigiamųjų vakarėlių stalas

Jei norite pagerbti absolventą, apsvarstykite vakarėlio stalo dekoravimą mokyklos spalvomis. Man patinka spalvotas fonas su perforuoto popieriaus girliandomis ir vertikalaus apskritimo kriokliu. Be to, mokymo įstaigos baigimo metai torto viršuje –labai šventiška ir įsimintina vakarėlio detalė.

Švelnus (išblyškęs) rožinis stalas

Daugybėje vakarėlių galėtų būti naudojama ši saldi stalo išvaizda – mažųjų mergaičių arba kūdikių gimtadieniai ar net pavasario sutikimas. Subalansuokite savo gaiviųjų gėrimų ir užkandžių dekorą su tam tikra spalva akių lygyje arba aukščiau jo, maksimalaus efekto pasiekimui – dideli popieriniai žibintai ir audinių bumbulai puikiai tinka tokio vakarėlio dekorui.

Scroll to Top
Scroll to Top