Puikios dovanos vaikams (ir kas daro jas puikiomis)

dovana vaikui

Jūs švenčiate savo vaiko pirmąjį dviejų skaičių gimtadienį? Norite apdovanoti savo vaikus už pasiekimus mokykloje? Tiesiog lepinate juos ypatingais skanėstais? Nepriklausomai nuo to, kokia proga gali būti, asmeninė dovana – tai patikimas būdas suteikti Jūsų vaiko veidui šypseną. Mes turime dovanų įvairaus amžiaus vaikams, nuo sporto įrangos iki miegamojo kambario dekoro. Nepriklausomai nuo to, kokia sudėtinga tėvystė gali būti, geri laikai visada nugali blogus. Ir matyti kaip šviečia Jūsų vaiko veidas po dovanos gavimo – tai neįkainojama.

Pigu.lt elektroninė parduotuvė siūlo vaikų išbandytas, tėvų ir mokytojų patvirtintas dovanų idėjas mažiems vaikams, ikimokyklinio amžiaus ir pradinių klasių vaikams.

Greitai besikeičiančių tendencijų ir liečiamų ekranų pasaulyje, unikalių dovanų, kurios galėtų pritraukti vaikų dėmesį ir neerzintų jų tėvų, atradimas, gali tapti sunkia užduotimi. Pridėkite sunkų įsipareigojimą išsirinkti kažką lavinančio ar naudingo, ir labai lengvai pastebėsite, kodėl ši paprasta užduotis paralyžiuoja ryžtingus suaugusiuosius. Laimei, Pigu.lt komanda paruošė puikų dovanų gidą, padėsiantį išrinkti dovanas savo mažiausiesiems. Štai keletas idėjų, kurios tikrai padės patenkinti vaikų norus.

Kūdikiai ir maži vaikai (nuo 1 iki 3 metų)

Tokio amžiaus kūdikiai ir vaikai sunkiai kalba, bet tai nereiškia, kad jie nežino, kas vyksta. „New York Times Op-Ed“ vystymosi psichologė Alison Gopnik paaiškino, kad mažieji vaikai mokosi žaidžiant, kai daugeliu atvejų mokslininkai mokosi atlikdami eksperimentus.

Taip pat ikimokyklinio amžiaus vaikai gali gauti daugiausiai naudos (ir malonumo) iš žaislų, kurie taip pat moko juos, kaip veikia pasaulis. Turint tai omenyje, žaidimai, skatinantys modelio atitikimą, bet nepriklausantys nuo skaičių ar žodžių, yra puikus būdas lavinti mažų vaikų loginį mąstymą.

Scroll to Top
Scroll to Top