Pirmojo gimtadienio dovanos

Dovanos pirmojo gimtadienio proga

Mažyli, tu jau atėjai… Pirmasis gimtadienis – tai labai ypatinga diena. Taigi galite pasirinkti berniukui ar mergaitei puikią dovaną pirmojo gimtadienio proga. Pradedant nuo mielų žaislų ir gyvūnėlių – draugų, baigiant humoristinėmis linksmybėmis ir raidėmis „Ts“, viskas kas atitinka vaiko besivystančiai asmenybei. Mes tikrai turime puikių dovanų Jūsų vaikams.  

Mūsų siūlomos dovanos pirmajam gimtadieniui – tai įvairūs daiktais ir žaislai, puikiai tinkantys vienerių metų vaikui.

Įteikti asmeninę dovaną kūdikiui –  tikras malonumas. Suvenyrai su išsamiu vaiko gyvenimo akimirkų ir datų aprašymu, tikrai sukels džiaugsmo ašarą ir mamai ar tėčiui, o įvairūs pliušiniai žaislai suteiks kūdikiui daug malonių akimirkų. Puikios ir spalvingos knygelės padarys vaiko istoriją dar įdomesnę, nes mėgstami animaciniai personažai, tokie kaip „Elmo“, pasirodys šiuose nuostabiuose dovanose per jo pirmąjį gimtadienį. Siūlome taip pat kaip dovaną pasirinkti body – marškinėlius su užrašu priekyje.  

Prisiminkite, kad geriausios dovanos pirmajam gimtadieniui – tai dovanos, kurios kelia šypsenas tiek vaikų, tiek jų tėvelių. Puokštė gėlių su pliušiniu dinozauru pradžiugins tikrai visus. Dauguma dovanų pirmojo gimtadienio progą, sukurtos taip, kad būtų ne tik gražios, bet ir naudingos.  Pavyzdžiui minkštos antklodėlės su vaiko vardu, taps kiekvienos mamos ar tėčio tikru pasididžiavimu. Naktiniai šviestuvai, suteiks šiltą švytėjimą, kad vaikas jaustųsi saugus visą naktį, o laimingi maži piršteliai galės jausti mėgstamą minkštą žaisliuką.

Kai kurios pirmojo gimtadienio dovanos tikrai gali pradžiuginti ir būti skirtos vakarėlio šeimininkei. Braškių šokolade ar gurmaniškų dovanų krepšelio pristatymas patiks tėveliams, o pridėtas pliušinis gyvūnėlis tikrai sukels mažyliui šypseną ir juoką.

Renkant pirmojo gimtadienio dovaną, kodėl gi nepagalvojus apie sekančias įvairias svarbias progas? Sveikindami naują šeimos narį, būtinai įteikite jam unikalią dovaną. „Gifts.com“ siūlo unikalias ir naudingas idėjas bet kokiai progai. Raskite čia puikią Kalėdų dovaną, ir Jūsų pirkinių sąrašas bus jau lengvesnis nei bet kada šiais metais, ar dovaną Jūsų gyvenimo ypatingai moteriai, kad ji brangintų Jūs dar daugelį metų.    

Scroll to Top
Scroll to Top