Įdomios gimtadienio dovanos jam

Moteris ir Vyras

Įdomios gimtadienio dovanos jam

Ferns N Petals – yra labai populiarus vardas dovanų pasaulyje, ir jo populiarumo priežastis yra ne tik meilė savo veiklai. Mes sukūrėme kiekvieną dovaną, įdėdami daugybę meilės ir dėmesio, ir garantuojame, kad dovanos bus tinkamai ir laiku pristatytos.

Gimtadienis yra vienas iš tų įvykių, kai Jūs stengiatės, kad artimas žmogus jaustųsi tikrai ypatingai. Pirkite gimtadienio dovanas Jam mūsų parduotuvėje ir puikiai praleiskite laiką kartu. Galite dovanoti suasmenintus puodelius, šokolado krepšelius arba jo linksmą karikatūrą, kurią bus įdomu pasirinkti ir vėliau tai tikrai pradžiugins Jus abu. Gražus ir skanus pyragas taip pat sukels Jo šypseną. Drąsiai galite atsisiųsti dovanas internetu, nes mes pasirūpinsime jų gavimo kokybe. Staigmena ateis Jam laiku, tvarkingai supakuota.

Pasirinkite gimtadienio dovanas vyrui ir sukurkite romantišką dieną Jam. Tikrai ką nors pasirinksite iš įvairių gėlių, pyragų, saldainių, sausainių, arbatos maišelių, kavos puodelių, raktų pakabukų, Budos statulėlių, augalų, kvepalų, kaklaraiščių, rankogalių ir t.t.

Su Ferns N Petals – tai galimybė nusiųsti dovaną bet kur, nors į bet kurį Indijos tašką.

Gimtadienis yra viena iš įdomiausių gyvenimo dienų, kuria ypatinga daro visi artimieji ir brangiausi žmonės, kurie nepalieka galimybių, nustebinti gimtadienį švenčiantįjį.

Ferns N Petals pristato Jums viliojantį gimtadienio dovanų pasaulį, skirtą visiems Jūsų brangiems gyvenimo vyrams. Tai gali būti tėtis, brolis, vyras, geriausias draugas, sūnus ar tiesiog geras pažįstamas – atsiųskite Jam įspūdingą gimtadienio dovaną ir padarykite Jam tą dieną ypatingą. Nuo žavingų gėlių puokščių iki nuostabių asmeninių puodelių, balionų dekoravimo paslaugų… Čia rasite viską. Gimtadienio tortų kategorijoje yra daug variantų, tokių kaip grietinėlės pyragaičiai, pusiau fondantiniai pyragaičiai, sūrio pyragaičiai, pomidorų pyragaičiai, pyragaičiai su nuotraukomis ir kt. Skonio pasiūla tikrai didelė: pavyzdžiui, šokolado, vanilės, vaisių, citrinų žievelės, apelsinų, mango,  miško uogų, braškių, mėlynių, raudonųjų aksomų ir pan.  Taip pat vaisiai arba avižų sausainiai dėžutėse. Norėdami išreikšti savo neapčiuopiamą meilę, rūpestį ir dėkingumą savo vyrui, vaikui ar tėvui, galite užsisakyti patrauklią asmeninę dovaną, pvz., puodelį, LED pagalvėlę, stalo laikrodį, rašiklį, rašiklio laikiklį, šviestuvą, raktų pakabuką ir t.t. Puiki dovana – šokoladų ar gėlių ar pyragų kombinacija. Todėl atidžiai apžiūrėkite visas dovanų kategorijas ir naudokitės mūsų pristatymo paslaugomis. Šiuo metu mes dirbame net 400 Indijos vietose!

Palinkėkite Jam labai laimingo ir gražaus gimtadienio su mūsų dovanomis.

Gimtadieniai turi būti ypatingi! Šios dienos įdomūs ir jaudinantys įvykiai tikrai negali būti panašūs į eilinę dieną. Galite pradėti nuo paprasto gimtadienio sveikinimo, o vėliau suplanuoti nuostabias staigmenas. Ferns N Petals nori, kad Jūs paprasčiausiai atsipalaiduotumėte, nes mes surinkome puikius gimtadienio sveikinimų ir gimtadienio linkėjimų variantus, Jums telieka pasirinkti geriausią. Žodžiai yra parašyti su daugybe meilės, todėl Jūsų vyrai juos  tikrai įvertins.

 

Scroll to Top
Scroll to Top