Geriausios kūdikių dovanos

Dovanos kūdikiams

Siūlome daugybę ypatingų dovanų kūdikiams: vonios rankšluosčiai, minkšti gyvūnėliai, chalatai ir kiti drabužėliai… Ir be abejo asmeninės dovanos, tokios kaip individualus vaiko kambario dizainas: rėmeliai, paveikslėliai, statulėlės ir t.t.

Dovanos 1-3 mėn. kūdikiams.   

Kūdikio atsiradimas šeimoje – tai brangiausia gyvenimo dovana. O norint rasti geriausią dovaną pačiam kūdikiui, nuo vardinės antklodės iki didelių minkštų žaislų, pasinaudokite mūsų pasiūlymais. Mes turime daugiau nei 10 000 unikalių idėjų, tai tikrai galėsite ir turėsite iš ko pasirinkti.

Dovanos 4 – 6 mėn. kūdikiams.

Dovanos tokio amžiaus vaikams, jau turi būti lengvai suprantamos. Tiesiog peržiūrėkite mūsų siūlomą dovanų sąrašą, ir pasirinkite tinkamą. Galbūt  Jums tiks knygelė skaitymui prieš miegą, arba žaisliukas su kūdikio vardu. Nepriklausomai nuo progos, pas mus Jūs tikrai rasite dovaną, kuri pradžiugins vaikelį, ir padarys jo dieną ypatinga.

GIFTS.COM. Dovanos 7–11 mėn. vaikams.

Kūdikiai tikrai yra įdomūs, ir Jūs galite stebėti visus jų augimo etapus. Vaikai nuo 7 iki 11 mėnesių mokosi pažinti aplinką ir ją valdyti – o tai reiškia, kad jiems jau reikalingi įdomūs žaislai ir skirtinga veikla, siekiant sustiprinti jų besivystančius motorinius ir psichologinius įgūdžius. Tai gi Jūs turite galimybę pas mus visą tai rasti.

Dovanos 1 metų vaikams.

Pagaliau žvakutė ant torto, nes Jūsų mažyliui vieneri… Raskite unikalią dovaną savo mažyliui tarp mūsų siūlomų. Tokios dovanos jau turėtų pritraukti vaiko dėmesį ir išlaikyti aukštą kūrybiškumo lygį, tad kodėl gi nepasirinkti, pavyzdžiui, spalvingą Melissa & Doug Caterpillar knygelę ar medinį traukinuką? Visos mūsų siūlomos dovanos pasižymi pritaikomomis funkcijomis, kad mažylis galėtų jais džiaugtis nuo pat pirmų žaidimo akimirkų.

Scroll to Top
Scroll to Top