Geriausios dovanos žaidėjams

Mergina žaidžianti žaidimą

Atėjo geriausias laikas įteikti puikią dovaną žaidimų mėgėjui. O gal tiesiog norite palepinti save? „PS4“, „Xbox One“ ir „Nintendo Switch“ turi savo bibliotekoje visus žinomiausius  žaidimus. Be rinkoje esančių karštų naujų valdiklių, yra daug įdomių būdų, kaip galima pagerinti esamus nustatymus kompiuteryje. Nuo įdomių naujų leidinių, tokių kaip „Assassin’s Creed“ ir „Smash Bros“, iki naujausių ir geriausių pelių ir klaviatūros – štai naudingiausios dovanos kiekvienam žaidėjui. Padovanokite, ir būsite įtrauktas į geriausių žaidėjo draugų sąrašą!

„Acer Predator Helios 500“

Norite įsigyti tinkamą nešiojamąjį kompiuterį žaidimas? Nėra geresnio už „Acer Predator Helios 500“. Tai mobilusis žaidimų monstras, tikras žvėris viduje ir išorėje: pasižymintis raumeningu dizainu, užpildytu patraukliomis ventiliacijos angomis, vėsiomis mėlynomis akimis ir visiškai pritaikytu RGB apšvietimu. Tačiau tikras šio įrenginio patrauklumas – tai puikus G-Sync 1080p ekranas, „Intel Core i9“ procesorius ir „Nvidia GTX 1070“ grafikos procesorius, kurie kartu suteikia įdomų žaidimą, nepriklausomai nuo vietos, kur esate.

 

„Razer 2“ telefonas.

Dar nei vienas telefonas nėra optimizuotas „Fortnite“ ir „PUBG“ sesijoms, taip kaip naujas „Razer 2“ telefonas. Šis mobilusis žvėris, kainuojantis 799 JAV dolerių, turi 120 Hz dažnių ekraną, skirtą greitam reagavimui; dvi garso kolonėles, ir vandeniui atsparų dizainą, leidžianti saugiai žaisti vonioje ar baseine. O kadangi tai yra „Razer“ gaminys, „Razer Phone 2“ logotipas, esantis nugaroje, gali šviesti milijonais spalvų, taip įspėdamas apie pranešimus arba tiesiog leidžiantys girtis savo įrenginiu. Pridėkite dar patikimas funkcijas, įskaitant „Snapdragon 845“ procesorių ir dvi galines 12 megapikselių kameras, ir šis telefonas bus malonus ir nepakeičiamas bet kuriam Jūsų pažįstamam žaidėjui.

 

„Turtle Beach Elite Atlas“.

Kas sako, kad negalima nupirkti puikių žaidimo aksesuarų už 100 JAV dolerių? „Turtle Beach Elite Atlas“ yra puikus papildymas bet kokiam žaidėjo arsenalui, siūlančiam svaiginančius žaidimų garsus stilingame, jaukiame dizaine, kuris bus vienodai gerai naudojamas ir su kompiuteriais, ir  su žaidimų konsolėmis. Įvertinkite papildomus momentus, pvz., pakeičiamos ausinių pagalvėlės, tvirtas mikrofonas ir ausinės, patogūs akiniai, ir Jūs gaunate neįtikėtinai prieinamus aksesuarus, tiek „Fortnite“ varžyboms, tiek įdomioms „Red Dead Redemption“ 2 sesijoms.

 

„Assassin’s Creed Odyssey“.

„Assassin’s Creed Odyssey“ – vienas iš populiariausių sezono „blokbasterių“ – didžiausias ir ambicingiausias rekordas mėgstamiausiame veiksmo filme atvirame pasaulyje. Žaidžiant už Kassandrą ar Alexios, Jūs tyrinėsite nuostabų ir didįjį senovės Graikijos pasaulį, kur yra įvairūs mūšiai, o dalykų pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų. „Assassin’s Creed Odyssey“ – puikus būdas būti užimtam iki 50 valandų, ar net ilgiau.

 

„Dell G7 15“ žaidimų nešiojamasis kompiuteris.

„Dell G7 15“ yra retas žaidimų nešiojamas kompiuteris, kuris suteikia galingą žaidimų patirtį, už prieinamą kainą. Įrengto „Intel Core i7“ procesoriaus ir „Nvidia GTX 1060 Max-Q“ grafikos dėka, nešiojamas kompiuteris leidžia žaisti tokius populiarius žaidimus, kaip „Assassin’s Creed Odyssey“ ir „Tomb Raider“, esant tinkamam nustatymui, bet kur, net kelyje. Ir, skirtingai nuo daugelio pernelyg agresyvių nešiojamųjų kompiuterių žaidimų, šis lieknas mėlynai baltas grožis yra tikras stebuklas, kurio ilgai galima grožėtis.

 

„Razer BlackWidow Elite“ klaviatūra.

„Razer BlackWidow Elite“ pagerina vieną iš geriausių mechaninių klaviatūrų. Su nuostabiu RGB-apšviestu dizainu, patogia riešo atrama, patogiu laikmenų valdikliu ir daugybe naudingu prievadu. Jei žaidėjas dominuoja tokiuose žaidimuose, kaip „Legends“ ar „PlayerUnknown’s Battlegrounds“, tai ši klaviatūra tikrai jam.

Scroll to Top
Scroll to Top