Geriausios 2019 metų dovanų tendencijos

dovanų tendencijos

Susimąstėte, ką padovanoti svarbiausiems Jūsų gyvenime žmonėms per artėjančias šventes? Žemiau pateikiamas populiariausių dovanų idėjų pirkimo sąrašas šių metų švenčių sezonui.

Tam, kas jaučiasi „Nepastebėtu Herojumi“

Šiais metais mes pastebėjome protrūkį „darbo sutuoktiniui“ dovanų paieškose bei žmonių pomėgį dovanoti šiuos asmeninius technologinius gaminius savo bendradarbiams, mokytojams, klientams ir kitiems „nepastebėtiems herojams“ kurie yra labai skirtingi. Štai keletas dovanų idėjų pavyzdžių:

 1. Išmanioji apyrankė
 2. Nešiojamas nuotraukų spausdintuvas
 3. Belaidės ausinės

Tam, kam reikia šiek tiek blizgesio

Nuo išskirtinio ir švelnaus iki žemiškojo. Geriausi bei populiariausi gaminiai, kurie tikrai suteiks šiam sąrašui tinkamą blizgesį:

 1. Išskirtiniai žiedai
 2. Auskarai, pagaminti iš dirbtinės odos
 3. Auksinės apyrankės

Tam, kas mėgsta puošti savo namus

Mes visi džiaugiamės puikiu namų dekoru, ir tai yra faktas – namų dekoravimo detalių dovanojimo tendencijos ir dovanų idėjų kiekis labai išaugo per pastaruosius metus! Kai kalbama apie dovaną, šiuo metu labai populiaru dovanoti šiltų atspalvių dekoratyvinius daiktus: iš žalvario pagamintą virtuvės įrangą, terakotos žvakides, siuvinėtus lovų užtiesalus ir antklodes, žibintus, kaip iš pasakų ir varinius virtuvės įrankius.

 1. Prancūziško stiliaus keramikos gaminiai
 2. Šilti lovos užtiesalai su pomponais
 3. Variniai virtuvės įrankiai

Tam, kam reikia daugiau laiko „Sau“

Viskas, kas siejama su sveikata ir gera savijauta, šio švenčių sezono metu turi atkreipti į save didelį dėmesį – dovanų idėjų šioje kategorijoje skaičius sparčiai augo per pastaruosius metus! Pačių populiariausių dovanų idėjų tarpe rasite treniruočių ir atsipalaidavimo bei laisvalaikio praleidimo įrankius bei aksesuarus, eterinius aliejus, gertuves vandeniui, vonios burbulus bei aromatizuotą plastiliną. Štai keletas populiariausių, Jūsų sveikatai bei gerai savijautai skirtų produktų:

 1. Stiklinės gertuvės vandeniui
 2. Bėgimo kelnės
 3. Raminamieji veido purškikliai
 4. Aromaterapiniai difuzoriai
Scroll to Top
Scroll to Top