Dovanų idėjos jauniems žmonėms

Mergina su dovana

Namų apyvokos daiktai.

Nesvarbu, ar jie gyvena bendrabutyje ar savo bute, namų apyvokos daiktai bus puiki ir praktiška dovana jauniems žmonėms. Kavos gerbėjai tikrai įvertins „Keurig“ vienos porcijos kavos virimo aparatą. „Presto Hot Air Popcorn“ arba „Brita“ vandens filtrai yra taip pat puikios dovanos, kurias galima naudoti ištisus metus. Paprasčiausiai pasidomėkite, kokiais daiktais galima naudotis bendrabučio kambariuose (prietaiso naudojimo taisyklės skiriasi ir priklauso nuo kolegijoje priimtų įstatymų), prieš perkant.

„Fun Food“.

Kolegijų jaunimas, pavargęs nuo valgyklos maisto, mielai priims maisto dovanas. Tokios svetainės kaip „Goldbely“ arba „FoodyDirect“ organizuoja įvairių maisto dovanų iš restoranų pristatymą visoje šalyje. Pasirinkimas tikrai yra platus: nuo keksų ir pyragėlių iki „barbekiu“. Jūs tikrai rasite kuo palepinti jaunimą.

Sporto įranga.

„Fitbit“ ar „Garmin“ sporto treniruočių drabužiai, svoriai ir „fitneso“ laikrodžiai – taip pat puikios dovanos jauniems žmonėms.

Gimtųjų namų dalelė.  

Daiktai, primenantys jauniems žmonėms apie vietą, kurioje užaugo, gali būti puiki dovana, ypač jei Jie negali atvykti namo šventėms. „Lat & Lo“ siūlo asmeninius juvelyrinius dirbinius su konkrečiomis, bet kurios žemės vietos, koordinatėmis. Puiki dovana – lentelė sūriui pjaustyti tam tikros valstybės ar regiono žemėlapio formos. Dar viena idėja: paimti marškinėlius ir dovanų kortelę  mėgstamiausiame miesto restorane. Gavus tokią dovaną, jauni žmonės ne tik galės dėvėti marškinėlius, bet ir apsilankyti restorane, kai sekantį kartą atvažiuos namo.

Prenumeratos rinkiniai.  

Prenumeratos rinkiniai yra puikus būdas pratęsti atostogų sezoną po sausio. Šiose dėžutėse gali būti įvairių gėrybių, įskaitant kosmetiką, saldumynus ir aksesuarus. Prenumeratos skiriasi pagal trukmę ir kainą, todėl yra skirtingų, pagal biudžetą, parinkčių. Kai kurie apima „Birchbox“ ir „FabFitFun“. Jei pageidaujate mėnesio valgio prenumeratos, „Amazing Clubs“ turi pasiūloje popkorną, picas ir sausainius.

Patirtys ir nuotykiai.

Bilietai į sporto ar pramoginius renginius ir SPA sertifikatai – tai ne tik puiki dovana jauniems žmonėms, bet ir nuostabus būdas kartu praleisti laiką per jų atostogas. „Ticketmaster“ pagalba galite surasti bilietus į renginius visoje šalyje arba galite išbandyti „Goldstar“  (bilietai su nuolaidomis).

Pinigai ir dovanų kuponai.

Starbucks“, „Target“, „iTunes“ ir „Amazon“ dovanų kuponai visada buvo ir yra labai vertinamos dovanos. Ir jei kitaip nepavyksta, nėra nieko geriau už pinigus ar dovanų kuponą, norint pradžiuginti jaunuolį.

Randy Mazzell yra laisvai samdoma rašytoja ir trijų vaikų mama. Ji daugiausia rašo apie tėvystę, šeimos gyvenimą ir paauglių problemas. Jos darbus spausdina „Teen Life“, „Your Teen“, „Scary Mommy“, „SheKnows“, „Grown and Flown“.

 

Scroll to Top
Scroll to Top