Dovanų idėjos jai (praktinės ir puikios)

Dovana

Dovanų idėjos jai (praktinės ir puikios)

Sunku rasti puikią ir praktišką dovaną tobulai Jūsų gyvenimo moteriai? Nesijaudinkite, Jūs toks tikrai ne vienas. Nes rasti tinkamą dovaną gali būti tikrai sunku, ypač kalbant apie madą, kosmetiką ar technologijas. Tačiau yra ir gerų naujienų! Šiame straipsnyje Jūs rasite daug naudingos informacijos. Mums rūpi Jūsų dukros, mamos, močiutės ir kitos Jums brangios moterys. Ieškant dovanų idėjų moterims, pasirinkimas tikrai yra labai įvairus. Nepriklausomai nuo to, ar jau tiksliai žinote, ką norite padovanoti, mūsų straipsnyje rasite kažką ypatingo kiekvienai Jūsų gyvenimo moteriai: nuo kūdikio ir paauglės iki senjorės, esant bet kokiai progai! Tai gali būti kaip gimtadienis, vardadienis, vestuvės, mamos diena, taip ir bet kokia kita diena, kai Jūs norite tiesiog pradžiuginti savo artimą žmogų.

Jei ieškote unikalios ir praktiškos dovanos, tada skaitykite toliau! Nes šiame sąraše bus pasiūlytos dovanos, kurias tikrai Jūsų moteris prisimins ilgai. Siūlome Jums dovanų vadovą, kurio dėka sprendimai taps lengviau prieinami. Tai 10 žingsnių, kuriuos reikia prisiminti perkant dovaną. Laikykitės jų!

 

  • Reikia žinoti ką  Jūs dovanojate.

 

Netinkama dovana – tai lengviausias būdas pasijausti neįvertintam. Todėl, prieš perkant, įsivaizduokite asmenį, kuriam renkate dovaną, ir ar ta dovana tikrai pradžiugins gavėją. Jei perkate dovanas Motinos dienai, skirkite tam pakankamai laiko, kad kiekviena moteris gautų kažką ypatingo, o ne paprastą standartinę dovaną. Prisiminkite jos profesiją. Gal ji gydytoja, muzikantė, ar tiesiog gėlių mylėtoja. Tai gali Jums padėti išrinkti tinkamą dovaną.

 

  • Prisiminkite svarbius įvykius.

 

Didžiausia klaida kurią galite padaryti, tai neįteikti dovanos, nes tiesiog pamiršote apie tą ar aną progą, įvykį ar šventę. Kad taip neįvyktų, paprasčiausiai pažymėkite svarbias datas savo kalendoriuje. Dauguma moterų nelaukia brangių dovanų, o tiesiog tiki, kad bus prisimintos ir pasveikintos.

 

  • Dovanokite moteriai tai, ką ji galės panaudoti tik sau.

 

Moterys – tai neįtikėtinai rūpestingos asmenybės, todėl, perkant dovaną savo mamai, sesei, dukrai ar draugei, pagalvokite apie tai, ar jai tikrai tai patiks. Tegul ji jaučia, kad Jūs žinote, kaip svarbu jai atsipalaiduoti ir pasilepinti.

 

  • Ji suteiks Jums patarimus ir užuominas.

 

Dauguma moterų, artėjant šventinei dienai, užsimena ką norėtų gauti dovanų. Užuomina ne visada gali būti susijusi su konkrečiu daiktu, moteris gali pasakoti kaip ji jaučiasi ar apie ką svajoja, galvojant taip pat ir apie Jūsų išlaidas. Nesvarbu, ką ji sako – svarbu jos klausytis ir girdėti! Tai palengvins Jums dovanų pirkimą ir užtikrins, kad ji gavo tikrai tai, ką norėjo.

 

  • Nesek minios nuomonės!

 

Visada bus akivaizdžios dovanų idėjos svarbioms šventėms, pvz., Motinos arba Valentino diena, bet ar Jūsų moterys kiekvienais metais nori gauti tas pačias dovanas? Ką galima daryti kitaip? Ji visada apsidžiaugs gavusi dovaną nuo Jūsų, bet dar labiau bus dėkinga, jei matys unikalią dovaną, kurios pirkimui Jūs skyrėte šiek tiek daugiau laiko ir mąstymo.

 

  • Unikali dovana yra daug geresnė nei brangi.

 

Tikrai yra mitas, kad kuo brangesnė dovana, tuo ji yra „geresnė“.  Dauguma moterų vertina gerai apgalvotą dovaną daug brangiau už įprastą dovaną, kuri kainuoja daugiau pinigų. Per daug paprasta yra nueiti į parduotuvę ir nupirkti pirmą pasitaikiusią dovaną. O Jūs bandykite mąstyti giliau, kad dovana būtų unikali. Faktas, kad Jūs radote ir skyrėte daugiau savo laiko dovanos paieškai jai, užtikrins, kad dovana jai patiks, o Jūs šalia savęs turėsite laimingą, besišypsančią moterį.

 

  • Negalima dovanoti jai dovaną, apie kurią slaptai svajojate Jūs.  

 

Tikrai nepirkite dovanos, kurią norėtumėte įsigyti sau. Perkant dovaną, reikia mąstyti ir įsivaizduoti asmenį, kuriam bus skirta tą dovana. Tai bus akivaizdu iš reakcijos: gauta dovana kuri džiugina Jūs, gali padaryti Jūsų moterį nelaiminga.

 

  • Nedovanokite Jums dovanotų daiktų.

 

Ar turite savo namuose daiktus, kuriais jau seniai nesinaudojate? Tai gali būti viliojanti galimybė supakuoti ir padovanoti kam nors kitam, bet toks žingsnis visada yra rizikingas. Nes visiškai atsitiktinai Jūs galite padovanoti dovaną asmeniui, padovanojusiam prieš kažkiek laiko ją Jums. Sužinojusi apie tai, bet kuri moteris jausis nusivylusi ir nuskriausta.

 

  • Planuokite iš anksto.   

 

Dovanos paiešką ir pirkimą palikinėti paskutinei minutei – tikrai yra bloga mintis. Skirkite pakankamai daug laiko tam, kad savo gyvenimo moteriai rastumėte tikrai unikalią ir dėmesio vertą dovaną. Užsisakant dovaną internetu, įsitikinkite, kai ji ateis laiku. Pavėluota dovana visada gali nuvilti, net nepriklausomai nuo to, kokia ji būtų!

 

  • Suderinkite dovaną pagal santykių lygiu.

 

Perkate dovaną savo mamai ar merginai, su kuria neseniai susipažinote? Kiekvienas atvejis yra išskirtinis ir ypatingas, todėl reikalauja kitokio tipo dovanos. Mergina, su kurią neseniai susipažinote, gavus labai brangią dovaną, gali jaustis tikrai nepatogiai. Brangi dovana savo mamai yra daug prasmingesnė.

 

Scroll to Top
Scroll to Top