7 patarimai dovanų paieškai pagal biudžetą.

Vyras su dovanomis

Laikas dovanoti…

Ne paslaptys, kad studentai paprastai turi nedaug pinigų. Tačiau jų šventės nesiskiria. Busto nuomos mokestis, bilietų užsakymas, norint atostogas praleisti namie, pinigai maistui – štai pagrindinės studentų išlaidos. Todėl dovanų pirkimas gali būti kaip ir paskutinis dalykas, apie kurį galvojama. Tačiau dovanos draugams ir šeimai ne visada turi būti brangios.

Štai kaip tai atlikti teisingai:

Planas ir biudžetas

Planuokite dovanas iš anksto. Tai tikrai sutaupys Jūsų laiką ir pinigus, nepriklausomai nuo to, kam  jos yra skirtos. Kai žinosite, kiek dovanų turėsite nupirkti, pradėkite taupyti, atidėdami kiekvienos stipendijos mažą dalį. Sukurkite biudžetą, kiek norite išleisti kiekvienam asmeniui ir būtinai laikykitės jo. Paieškokite idėjų tarp mūsų siūlomų.

taupymas

Nepalikite paskutinei minutei

Nėra nieko blogiau, nei pradėti apsipirkimą pamačius, kad viskas jau yra aukštyn kojom ir pusė pakuočių yra atvertos ir sugadintos. Neleiskite, kad taip būtų šį sezoną. Pradėkite apsipirkinėti iš anksto, kad ne tik gautumėte geriausią pasirinkimą, bet ir turėtumėte daugiau laiko palyginti pasiūlymus.  

Nebijokite parodyti savo DIY

Pripažinkite, manėte, kad galite paruošti naminę dovaną, bet abejojate savo kūrybiniais sugebėjimais. Tačiau naminės dovanos gali būti lygiai tokios pat prasmingos ir vertinamos, kaip ir nupirktos parduotuvėje. Pavyzdžiui nuotraukų albumas, eilėraštis, rankų darbo kūno šveitiklis arba  išrinktų melodijų rinkinys.

diy

Būkite taupūs

Prieš skubėdami išleisti pinigus brangiai dovanai, pagalvokite apie apsilankymą vintažinėje ar second hand parduotuvėje. Čia Jūs ne tik surasite unikalią dovaną (ir ne vieną), kad būtent tokios dovanos niekas daugiau negaus!

Dovanų sąrašas

Galbūt šį sezoną dovanų pirkimas tiesiog neįtrauktas į biudžetą – nesijaudinkite! Pasiūlykite savo artimiesiems užpildyti savo paruoštą dovanų sąrašą. Tai kaip žaidimas… Artimieji galės parašyti, ar pasakyti ko norėtų, o Jums tereikės tai išpildyti.

sarasas

Puikus menas dovanoti

Pripažinkite – Jūs vis dar turite tą žvakę ar marškinėlius, kuriuos tiesiog nenaudojote. Prieš  pirkdami kažką, pagalvokite apie dovaną, kurią jau turite. Tiesiog įsitikinkite, kad jos nenaudojote, ir ji vis dar yra geros būklės. Niekas neturėtų žinoti! Tiesiog įsitikinkite, kad dovana nebus įteigta asmeniui, kuris ją padovanojo Jums!

Pirkite dideliais kiekiais

Jei žinote, kad turite įsigyti dovanų daugeliui žmonių, apsvarstykite galimybę įsigyti panašių dovanų urmu! Nesvarbu, ar tai būtų kojinės, rašikliai, ar ausinės, taip  sutaupysite laiką ir pinigus. Apsvarstykite elementus, kuriuos galite lengvai rasti skirtingomis spalvomis ir stiliais, atrodys, kad perkate atskiras skirtingas dovanas.

Scroll to Top
Scroll to Top