5 sėkmingos dovanos paslaptys

Vyras atneša pusryčius

Dovanokite kasdien.

Dovanų įteikimas neturi būti susietas tik su tokiomis šventėmis, kaip gimtadienis, naujieji metai, vestuvės ir panašiai. Kiekvieną dieną galima rasti ir sukurti daugybę galimybių ir progų dovanai įteikti. Tai gali būti komplimentas, gėlė, malda ar tiesiog šypsena. Geriausia dovana – tai padaryti savo artimą žmogų laimingesniu, nei buvo prieš tai, parodyti Jam, kaip Jis Jums rupi, išpildyti Jo nors ir labai mažą svajonę, ir džiaugtis kartu… Visiems to linkiu.

 

Dovanokite laisvai ir lengvai.

Tai įrodytas faktas. Kai dovanojame lengvai, iš širdies, mes didiname gausos, laimės ir meilės apyvartą mūsų gyvenime. Jei įteikdami dovaną, patys jaučiamės blogai, esame liūdni, tada ir dovana nesuteikia teigiamų emocijų. Viskas, kas turi vertę gyvenime, dauginama tik tada, kai yra suteikiama nuoširdžiai ir su meilę. Tai yra svarbiausia, ir tikrai ne piniginė dovanos vertė.

 

Dėkokite.  

Kiekvienas priėmimo aktas – yra davimo, dovanojimo atkas. Kai Jūs dovanojate iš širdies, pats jaučiate malonumo jausmą. Pagalvokite, ką Jus galite duoti žmogui, kuri mylite. Įsivaizduokite kiek laimės tai atneš Jums abiem… O dabar įsivaizduokite, kad tas žmogus atsisakė priimti Jūsų dovaną. Jūs greičiausiai jausitės nusivylęs, liūdnas ir net tuščias. Todėl dėkingai priimkite visas dovanas, kurias siūlo mums gyvenimas: gamtą, saulę šviesą, maistą ir draugus. Dėkokite… Būkite atviri dovanoms iš kitų, nesvarbu, ar tai materialinė dovana, ar komplimentas, ar tiesiog gestas.

 

Papildykite „savo taupyklę“.

Dovanojimo ir priėmimo gyvenimo įstatymas rodo, kad tikrai turime ką duoti. Davimas, dovanojimas grindžiamas buvimu, nes galime duoti tik tai, ką turime… arba kas esame… Dvasiškai kalbant, tai reiškia, kad turime įeiti į vidų, kad galėtume paliesti mūsų begalinį vidinio intelekto, galios ir džiaugsmo rezervuarą.

Leiskite, kad visos Jūsų veiklos būtų nukreiptos į suderinimą su Jūsų esmine būtybe. Padovanokite sau kasdieninę meditaciją, ramų miegą, sveiką, subalansuotą mitybą, reguliarią mankštą, mylintį partnerį, juoką… Gerbkite savo kūną, kuris leidžia Jūsų sielai išreikšti savo prasmę ir tikslą gyvenime.

 

Būkite šalia…

Brangiausios dovanos yra nematerialios, įskaitant dėmesio vertinimą ir meilę. Kai atkreipiame dėmesį į kažką, mes visiškai dalyvaujame ir giliai klausomės, nustodami atsakyti į telefono skambučius, tikrinti el. paštą arba dalyvauti vis dažniau veikiančiame daugiafunkciniame elgesyje. Mes galime pasidalinti savo užuojauta ir būti kito asmens laimės, liūdesio, jaudulio ar skausmo liudininku ir atrama, siūlant taip nepalyginamą atviros širdies dovaną…

 

Scroll to Top
Scroll to Top