5 nuostabios dovanos, kurių vaikai iš tikrųjų nori

dovana vaikui

Susipažinkime su jomis. Rasti geriausią dovaną jūsų mažyliui yra ne taip ir lengva. Ar Jūs vaikštote su šliaužiančiu (galbūt jautriu) žaislu ar klasikiniais kūdikių sunkvežimiais? Su daugybe galimybių, prieinamų šiomis dienomis, visas procesas tikrai didžiulis.  Jei nesate užtikrinti nuo ko pradėti, nesijaudinkite! Mes padėsime Jums padaryti kiekvieną žingsnį. Nesvarbu, ar turite kūdikį, kuriam dygsta dantukai (mano užuojautą), svaigstantį žaidėją ar augantį architektą, šiame sąraše yra kažkas, kas būtinai tiks kiekvienam vaikui ar kūdikiui. Tai yra geriausios 2018 metų dovanos vaikams, pagal apžvalgą:

Jaunajam inžinieriui: įvadinis žaislas – robotas

Jei Jūsų vaikas mėgsta išrinkinėti nuotolinio valdymo pultus ir kitą elektroniką, jam tikriausiai labai patiks „Wonder Workshop Dash“ robotas. Jis gali reaguoti į balso komandas, dainuoti trumpas melodijas, piešti nuotraukas ir judėti. Taip pat Jūs galite išmokyti jį groti ksilofonu. Galimybės yra beribės ir vartotoju atsiliepimai apie jį „Amazon“ tinklapyje leidžia jam turėti beveik 5 žvaigždučių įvertinimą. Tai puikus įvadas į robotiką ir programavimą bet kuriam vaikui, kuris domisi kodavimu ir elektronika.

Lėlių mylėtojoms: madingos kolekcinės lėlės

Mano dukterėčiai labai patinka šios keistos mažos lėlės. Kiekvieną kartą, kai aš aplankau jos namus, ji atbėga laiptais žemyn su daugybe L.O.L lėlių rankose. Jei Jūsų vaikas mėgsta rinkti daiktus, šios miniatiūrinės figūrėlės puikiai tam tinka, nes jų yra daugiau, nei šimtas skirtingų modelių. Be to, plastikinis rutulys, kuriame pristatomos lėlės, gali būti naudojamas kaip nešiojimo dėklas.

Nintendo mėgėjams: populiarus Nintendo Switch

Aš negaliu užtikrintai rekomenduoti „Nintendo Switch“. Jis veikia ne tik kaip namų žaidimų konsolė, bet gali būti naudojamas kaip ir nešiojamas kompiuteris. Kartu su universalia įranga ir daugybe įvairių žaidimų, puikiai tinkančių ir vaikams ir visai šeimai, Jūs gaunate didelę gražą už savo išleista dolerį. Taip pat „Nintendo“ yra ir visai šeimai puikiai tinkanti konsolė. Prie viso to, tai vienintelė konsolė, nepalaikainti balso pokalbių, todėl Jums nereikės nerimauti dėl Jūsų vaikų pokalbių su įtartinais asmenimis kitoje ekrano pusėje tuo metu, kai jie žaidžia internete.

>Kai ateina laikas žaidimams, populiarūs pavadinimai, tokie kaip „Mario Kart 8“ ir „Legend of Zelda: Breath of Wild“ – klasikiniai variantai pradėti žaisti. Planuojate pasiimti žaidimų konsolę su savimi į lėktuvą? Mes rekomenduojame ją įdėti į „RDS Game Traveler Deluxe Travel Case“ dėklą, kuris yra itin patvarus ir tvirtas bei apsaugos Jūsų „Nintendo Switch“.

Destruktyviems vaikams: draugiškas vaikams Amazon Fire planšetinis kompiuteris

Jeigu Jūs turite netvarkingą ar destruktyviu elgesiu pasižyminti vaiką, „Amazon Fire Tablet Kids Edition“ planšetinis kompiuteris puikiai apsaugotas nuo nelaimingų atsitikimų, ir tai yra geriausias pasirinkimas tarp planšetinių kompiuterių vaikams. Saugus dėklas apsaugo nuo įskilimų ir patenkančių ant ekrano lašų, bet ir tėvų kontrolė yra aukščiausiame lygyje. Planšetėje galima nustatyti ne tik naudojimosi laiko ribas ir mokymo tikslus, bet taip pat ir blokuoti prieigą prie žaidimų. Taip pat yra dvejų metų garantija, kuri užtikrina, kad „Amazon“ pakeis įrenginį nemokamai, kad ir kas jam nutiktų.

Jaunajam virtuvės šefui: linksmas „Playdoh“ kepimo žaislų rinkinys

Ar Jūsų vaikas mėgsta daryti įvairių rūšių pyragus ir tortus be „Playdoh“ rinkinio? Jei taip, Jūs tikrai norėsite surasti šį „Playdoh“ virtuvės rinkinį „Amazon“ parduotuvėje. Jame rasite viską: nuo tortų formų bei virtuvės įrankių iki šaldymo formelių. „Playdoh“ virtuvės reikmenų rinkinys – tai puikus užsiemimas lietingą dieną namuose bei puiki priemonė užimti jaunesniojo amžiaus vaikus ilgam laikui.

Scroll to Top
Scroll to Top