5 dovanų idėjos, kurias turite žinoti 2019 metais

Moteris laiko dovana

Už dovanų ritualą, išlikusį iki mūsų dienų galime dėkoti pagonims. Žinoma, Kalėdos yra populiariausias metas keistis dovanomis. Geriausia dovana nebūtinai kainuoja milijonus, tačiau pati idėja, ką dovanoti, turėtų atsirasti nuoširdžiai, parodant, kad galvojote apie sau brangų žmogų.
Jūsų klientams patiks, jei pasiūlysite populiariausių dovanų sąrašą. Taip ne tik priminsite apie parduodamas prekes, tačiau kartu suteiksite klientams teigiamų emocijų – tai labai svarbu, norint, kad klientas grįžtų.

Prekės, skirtos kelionėms

Šiandien turime „Instagram“ – šiame tinkle naujoji tūkstantmečio karta dalinasi patirtimi apie patikusius produktus. Pagalvokite apie daiktus, kurie praverčia keliaujant – pledukai, pagalvėlės, šalikai, o gal dienoraštis. Jei jūsų parduotuvėje pardavinėjami ir didesni gaminiai, pavyzdžiui, sulankstomos kėdės, tai tikrai patrauks klientų dėmesį.

Tyla – auksas

Ausinės, kurios padeda atsiriboti nuo triukšmo, gali būti pati puikiausia dovana. Pasaulis yra nuostabi, tačiau ir triukšminga vieta, todėl ausinės gali padėti susikaupti darbo vietoje. Jos gali būti ir nebrangios, tačiau prieš pirkdami netingėkite išsiaiškinti, kas siūloma rinkoje. Ne visos ausinės atitinka aukštos kokybės standartus.

Rūpestis namais

 Bet kas, kas sukuria jaukius namus, yra labai vertinama. Jokių abejonių, kad mūsų namai yra mūsų tvirtovė. Natūralios kvapios žvakės (jokiu būdu ne sintetinės), keramikiniai puodeliai, puodeliai arbatai, dailios pjaustymo lentos ar pledai sofai – tai kelios idėjos, tinkančios tiek žiemai, tiek vasarai.

Prekės gerai savijautai

Šiandien kaip niekada populiarus sąmoningumas. Palepinkite klientus mielomis smulkmenomis kaip šlepetės, gaivinančios paakių kaukės, aromatiniai difuzoriai, drėkintuvai.

Papuošalai, skirti jums

Labai populiarūs ir juvelyrikos dirbiniai – nebūtinai ant jų turi puikuotis vardas. Apyrankės, kaklo papuošalai, auskarai, kuriuose įrašytos tam tikros frazės, pavyzdžiui, „drąsa“, „viltis“, „ryžtas“, „sėkmė“, arba „Aš tave myliu“, „Sveikinu“, „Ačiū“ – tikrai pradžiugintų visus.

Scroll to Top
Scroll to Top