5 geriausios šių metų dovanos vyrams

Vyras su dovanomis

Rinkti dovaną vyrui gali būti sudėtinga. Nors dažnai pasirenkamas „saugus“ variantas – kaklaraištis ar brangaus viskio butelis – tiesą sakant, vyrai kur kas įdomesni, ir „saugiu“ variantu galite jo nebenustebinti. Šiais metais paruošėme geriausias dovanų idėjas jūsų vyrams: šefui, studentui, keliautojui, žaidėjui, sportininkui ir visiems kitiems. Reviewed pateikia geriausias dovanas vyrams:

1. Maisto ruošimui namuose: Philips Airfryer gruzdintuvė

Nesvarbu, ar savaitgalis, ar įtemptas trečiadienio vakaras, kartais norite kažko greito, lengvai paruošiamo ir skanaus. Gruzdintuvė gal ir nėra pats sveikiausias dalykas, tačiau puikiai ir greitai ruošia traškų maistą. Šis Philips modelis pripažintas viena geriausių gruzdintuvių. Kas dar? Galite padovanoti „Home Chef“ („Namų šefo“) kortelę – tai geriausios maisto pristatymo į namus paslaugos.

2. Bevielės Apple Airpods ausinės

Mes išbandėme beveik visas rinkoje esančias ausines ir Apple Airpods buvo geriausios bevielės ausinės. Jas labai lengva naudoti kartus su kitais Apple gaminiais, garsas puikus, be to, nėra laidų. Jos pigesnės lyginant su kitomis ausinėmis, kalbant apie Apple tai tikrai keista.

3. Netlix mėgėjams: Roku Ultra

Roku Ultra kainuoja maždaug pusę tiek, kiek kainuoja Apple televizorius, tačiau juo lengviau naudotis, tinka 4K irHDR televizoriams. Tiesiog prijunkite ausines ir klausykite naudodami bevielį ryšį. Tai ypač aktualu žiūrint filmus ar klausantis muzikos naktį.

4. Studentams: Asus ZenBook 13 UX331UA

Jei ieškote dovanos studentui (ar tam, kuris ieško naujo nešiojamo kompiuterio), 13 colių Asus ZenBook 13 UX331UA – puikus ir nebrangus pasirinkimas. Jis galingas, lengvas, puikiai atrodo, ko dar gali reikėti? Mes rekomenduojame Timbuk2 Authority kuprinę kompiuteriui, ji stilinga ir universali.

5. Svajojančiam apie virtuvės šefo karjerą: Henckels Zwilling Pro 8-Inch peiliai

Paklauskite virtuvės šefo ar mėgėjo gaminti: Henckels Zwilling Pro 8-Inch peilius privaloma turėti. Šie peiliai universalūs, aštrūs, tinka maisto smulkinimui. Taip pat galite pridėti Epicurean Gourmet Series pjaustymo lentą, kuri yra graži, funkcionali, ją galima plauti indų plovimo mašinoje.

Scroll to Top
Scroll to Top