5 dovanos jūsų vaikinui

Dovanos glėbyje

Marškinėliai su aplikacija

Marškinėliai gali būti marginti geometriniais raštais, simboliais iš animacinių filmukų, egzotišku dizainu ar tekstu. Jie tinka laisvalaikiui, kasdien, todėl jūsų vaikinas lengvai pritaikys tokią dovaną. Tokių marškinėlių yra galybė, todėl tikrai rasite iš ko rinktis. Galite pabandyti baltos spalvos Graphics Tee gaminius. Jie pagaminti iš medvilnės, apsiūtomis rankovėmis, gali būti aukštu kaklu.

Stalo žaidimai

Stalo žaidimai – puikus būdas leisti laiką namuose. Tai gali būti nuostabi dovana jam, o kartu žaisdami sustiprinsite santykius. Visi žinome klasikinius žaidimus, tokius kaip „Monopolis“ ar „Scarbble“, tačiau galite paieškoti ko nors įdomiau. Vienas iš įdomesnių žaidimų – Z Man Games Pandemic Legacy Board, 1 sezonas. Jis skirtas 2 – 4 žaidėjams, o jo metu sveikatos specialistas bando sustabdyti plintančią ligą, kol ji netapo pandemija.

Akiniai nuo saulės

Akiniai nuo saulės – labai praktiška dovana, be to, stilinga. Pasirinkdami šią dovaną saugosite mylimojo akis bei padėsite jam pasijusti stilingu.

Elektronikos įrenginiai

Elektronikos įrenginiai – puiki dovana tiems, kurie ja domisi. Šiuolaikinius įrenginius mėgsta visi vyrai, tačiau jei pagalvosite ir parinksite tai, ko reikia būtent jam, tikrai neapsiriksite. Pagalvokite apie Google Home. Tai išmanusis namų asistentas, kuris apjungia televiziją, mobiliuosius telefonus, planšetes, nešiojamus kompiuterius, taip pat galite nemokamai įsirašyti mėgstamos muzikos.

Sportinė įranga

Jei jūsų brangus žmogus mėgsta sportą, tuomet tokia dovana kaip tik jam. Žinoma, prieš tai pasidomėkite, koks būtent sportas jam patinka. Galite dovanoti sportinius drabužius, įrangą, priedus, kuriais jis galės pasinaudoti sporto klube ar treniruotėje. Jei jis yra futbolo fainas, padovanokite jam Adidas išmanųjį 5 dydžio baltą kamuolį. Tai unikalus kamuolys, turintis ličio jonų įkraunamą bateriją, o įkrovimo laikas – 1 valanda. Treniruotės šiuo kamuoliu bus profesionalios, realaus greičio, kamuolys manevringas, puikiai sukasi. Jam tikrai patiks tokia dovana.

Scroll to Top
Scroll to Top