3 dovanų vyniojimo tendencijos 2019 m. pavasarį ir vasarą

dovanų pakavimas

Netrukus užplūs šiltesni orai, o kartu su jais ir naujos, spalvingos dovanų pakuotės. Įvairūs gėlių raštai yra vienas iš 2019 m. pavasario/vasaros dovanų pakavimo katalogų įkvėpimų. Renkantis vyniojimo popierių, mūsų dėmesys teikiamas tvarumui ir patraukliam dizainui, nes norime, kad klientams netektų sukti galvos dėl produkcijos kokybės ir išvaizdos. Štai todėl siūlome platų dovanų pakavimo priemonių pasirinkimą puikiomis kainomis. Įvairūs dovanų pakavimo reikmenys – įvertinę savo poreikius, rinkitės Jums reikalingas prekes. Šiame straipsnyje apžvelgsime 2019 m. pavasario/vasaros katalogo ryškiausias tendencijas.

Gėlės, gyvūnai ir  moteriškumas

Gėlės simbolizuoja grožį, romantiką ir moteriškumą. Gėlės visuomet daro teigiamą įtaką, nesvarbu, ar patys jomis prekiaujate, ar įsigijote iš vietinio floristo. Dovanas taip pat galite vynioti į gėlėmis puoštą popierių – taip suteiksite klientams teigimą emocijų. Gėlių simbolikos teikiamas džiaugsmas yra viena iš priežasčių, kodėl ši tendencija yra metų kataloge. Kita vyniojimo popieriaus tendencija – gyvūnų raštai. Tai sukelia įspūdį – laukiniai žvėrys traukia akį. Ryšys tarp gėlių ir gyvūnų tai tarsi grubumo ir moteriškumo santykis, dovana, kuri jaudina ir traukia. Visi mūsų gėlėmis puošti vyniojimo popieriai yra originalūs ir puikios kokybės. Taip pat, asortimente nesunkiai rasite ir ryškių, gėlėmis ar gyvūnų raštais puoštų dovanų pakavimo dėžučių, kaspinų, lipdukų ar maišelių, padėsiančių sukurti originalų ir įsimintiną dovanos įvaizdį.

Laikui nepavaldi klasika vis grįžta

Raštai būna įvairių formų ir dydžių, todėl įkvėpimo sėmėmės iš taškų, juostelių, geometrinių raštų. Juostelės ir punktyriniai raštai yra klasika, kuri visuomet madinga. Šių raštų spalvos dažniausiai būna nesunkios, švelnaus kontrasto, tai suteikia vyniojimo popieriui unikalią ir išskirtinę išvaizdą. Tamsių spalvų geometriniai raštai suteikia dovanų vyniojimo popieriui vyriškumo įvaizdį, o neono spalvos suteikia lengvumo, tačiau tuo pat metu ir santūrumo įspūdį.

Gera pastelinių spalvų energija

Švelnios spalvos – tai grožis ir moteriškumas. Pastelinės spalvos suteikia geros energijos ir yra lengvos, švelnios, raminančios, todėl puikiai tinka šiltesniam sezonui ir šviesesniems vakarams, kurie mūsų laukia. Pastelinių spalvų dovanų vyniojimo popierius padeda sukurti išskirtinumą, nes išvaizda labai priklauso nuo dovanos dydžio. Kadangi švelnios spalvos dažnai derinamos su auksu ar laku, tai suteikia dovanoms dar daugiau išskirtinumo. Kas apjungia mūsų dovanų vyniojimo popieriaus stilių – tai, kad juos įvairiai galima derinti su dovanų juostelėmis. Tai suteikia dovanai asmeniškumo ir unikalumo.

Scroll to Top
Scroll to Top