10 šventinių dovanų šeimininkei ar šeimininkui

SPA procedruros

Pavasaris – tai puikus metas susiburti, susijungti ir pasimatyti su draugais ir šeima. Gana dažnai šventės šeimininkei ar šeimininkui skirta nedidelė dovana yra šio proceso dalis. Užuot paaukojęs kažką, ką radote savo namuose, arba tiesiog paimtą butelį vyno, kodėl gi giliau ne pagalvoti apie dovanas namo šeimininkui?

Yra skiriamasis ir priimantis energijos ratas. Neseniai, apsilankęs vienuolyne Kauuose, turėjau laimę susitikti su vienu iš „svami“ vienuoliu, kuris man paaiškino savo dovanų filosofiją: dovanai jis visada parenka kažką, ką jis padaro, užaugina, arba norėtų gauti pats. Tai puikus filtras dovanų peržiūrai.

Čia pateikiamos 5 dovanų idėjos:

Kvapo difuzoriai arba eteriniai aliejai.

Aštrūs ir saldūs aromatai, dažnai susiję su atostogų sezonu, galės džiuginti linksmais prisiminimais ir stipriomis emocijomis. Jie taip pat gali būti naudingi sveikatai. Grynų eterinių aliejų kvapai, pavyzdžiui, cinamono, pušies, pipirmėčių, ir smilkalai –  tai visi klasikiniai švenčių kvapai, kurie gali padėti kovoti su sezoniniu stresu.

Dovana – malonūs žodžiai.

Mano geras draugas su manimi pasidalino savo gimtadienio tradicija, kurią priėmiau daugeliui švenčių savo gyvenime. Mintis puikiai tinka kaip unikali dovana šventės organizatoriui ar jubiliatui.   Tai vadinama „žodžių“ dovana. Paprastai kiekvienas svečias trumpai aprašo, kas šventėje patinka ir žavi, negailėdamas gražių ir šiltų žodžių šeimininkui. Žodžius galima pasakyti, užrašyti atskiruose  kortelėse, arba sukurti vieną kortelę ir paprašyti svečių, kad kiekvienas pridėtų po vieną sakinį. Tai puiki dovana ir mieli prisiminimai visiems šventės dalyviams.

 

Įrėminta nuotrauka  arba nuotraukų ornamentas.

Atmintis yra galingas laimės variklis. Naudodami technologijas, galite užfiksuoti vaizdą renginyje ir padovanoti jį šeimininkams. Naudodami „Polaroid“ arba momentinį nuotraukų spausdintuvą, galite gauti faktinę nuotrauką sekundžių bėgyje. Tai leidžia padaryti visą įvykio dienos nuotraukų albumą.

 

Mėgstamos knygos.

Kai randu knygą, kuri tikrai sužadina ar įkvepia, noriu pasidalinti ja su visais savo draugais. Todėl gera knyga puikiai tinka, kaip dovana šventės šeimininkei ar šeimininkui. O jei palikti užrašytus žodžius, ji liks prisiminimu visam gyvenimui.

SPA namuose.

Palepinkite šventės šeimininkus prabangiu SPA rinkiniu namams, kuriame jie ras vonios druską, masažo aliejų arba miego kaukę. Jie tikrai liks sužavėti!

Nepamirškite įsitikinti, kad Jūsų dovanos atitinka ir vietai, ir progai. Prisiminkite, kad iš širdies dovanotos dovanos teigiamai veikia ir tą kas dovanoja, ir tą, kas priima.  O prisiminimai lieka visam gyvenimui.

 

Scroll to Top
Scroll to Top