10 nuostabių dovanų technologijų mėgėjams

tech dovanos

Nesvarbu, ar perkate šeimos nariui, darbdaviui, ar savo sutuoktiniui, žinoti tiksliai, kokie techniniai įrenginiai ir prietaisai yra madingi šiam sezonui, nėra lengva.

Ar kas nors vystosi greičiau nei technologija? Iki to laiko, kol sugalvosite atsakymą, jau bus sukurta nauja sporto siekimo banga. Didelis greitis, kuriuo gamintojai išleidžia savo techninius gaminius – ar tai yra televizoriai, nešiojamieji kompiuteriai, ar nauji būdai paprašyti „Alexa“ atsisakyti žemų dažnių – gali apsunkinti techninių dovanų pirkimą.

technologinės dovanos

Kad galėtume padėti Jums susigaudyti technologijų pasaulyje, sudarėme 20 nuostabių techninių dovanų sąrašą, tinkanti visiems Jūsų gyvenimo svarbiems žmonėms. Tai yra geriausios 2018 metų techninės dovanos, pagal „Apžvalgą“:

Geriausias transliacijos įrenginys.

2018 m. „Roku Ultra“ tikrai yra puikus pasirinkimas asmeniui, turinčiam labai daug transliacijos prenumeratų. Šis patogus prietaisas ne tik suteikia prieigą prie tūkstančių vadinamųjų Roku „kanalų“, tokių kaip „Netflix“, „Hulu Plus“, „HBO Now“, „Pandora“, „Spotify“, „Sling TV“ ir tt., tačiau tai yra galingiausias transliacijos langelis Roku istorijoje (ir mūsų mėgstamiausias transliacijos įrenginys). Atraskite momentinius įspūdžius, dėka suprantamo meniu ir balso nuotolinio valdymo pulto, būkite pajėgūs 4K ir HDR turinio transliavimui, ir galiausiai atnaujinsite savo televizorių.  

Jei „Ultra“ 100 JAV dolerių kaina yra Jums per didelė, yra ir kitų alternatyvų. „Roku Streaming Stick +“ yra labiau prieinama, hiper-nešiojamoji parinktis, kuri vis tiek suteikia nuotolinio valdymo funkciją ir gausybę turinio parinkčių galimybių.

Šeimoms, kurios žaidžia kartu: naujausias žaidimų įrenginys.

„Nintendo Switch“ yra naujausia „Nintendo“ šeimos žaidimų konsolė (pažįstate kompaniją, atsakingą už „Super Mario“, „Donkey Kong“, „Zelda“, „Kirby“ ir visus kitus žaidimus, kurie žinomi daugeliui žmonių). Jungiklis apjungia pilnavertės namų žaidimų konsolės galimybes su galimybe „atskirti“ mažesnį ekraną ir pasiimti jį su savimi, kaip planšetinį kompiuterį. Tai – kaip dvi dovanos viename! Dauguma „Switch“ žaidimų leidžia žaisti trims ar net keturiems žaidėjams tuo pačiu metu, ir, kaip įprasta, „Nintendo“ žaidimai yra ryškūs, intuityvūs ir draugiški, todėl „Switch“ yra idealus pasirinkimas tėvams. Nepamirškite išrinkti patogų dėklą savo naujam „Nintendo Switch“. Jei nenorite išleisti tris šimtus dolerių, aš Jus ne kaltinu. „Super NES Classic Edition“ – miniatiūrinė viena iš geriausių Nintendo konsolių versija, su visais geriausiais nostalgiškais žaidimais – tik už 80 eurų.

nintendo switch

Keleiviui: nuostabios belaidės ausinės.

„Apple Airpods“ puikiai papildo visas gyvenimo situacijas: tai tikros belaidės ausinės, puikiai sinchronizuojami su iPhone. Galima net pamanyti, kad tai sukūrė ta pati kompanija. Net ir vienas iš mūsų nuostabiausių rašytojų negalėjo paneigti jo augančios, liepsnojančios meilės šioms ausinėms. O Jums jų reikia?

Rimtiems žaidėjams: „HyperX Cloud II“ galvutės.

Jei ieškote puikios dovanos asmeniui, praleidžiančiam dvi savaites žaidžiant Fortnite, „HyperX Cloud II“ žaidimų ausinės yra tikrai puikus pasirinkimas. Išbandydami geriausias žaidimų ausines, nustatėme, kad originalios „Cloud“ ausinės yra nepriekaištingai patogios ir paprastos naudoti, be jokių nereikalingų detalių. Kiekvienas žaidėjas, gavęs tokią dovaną, atsiras devintam danguj.

Studentui: puikus „Netflix“ nešiojamas kompiuteris.

Neseniai padėjau savo draugei nusipirkti naują nešiojamą kompiuterį, skirtą mokyklai, ir iš karto paaiškėjo du dalykai. Paprastai gi nereikia didelio, nešiojamo kompiuterio su galinga programine įranga., Mokslams Jums tikrai reikia kažko lengvo ir patvaraus. „Acer Chromebook 11“ idealiai tinka  studentams. Pakankamai patikimas, kad galėtumėte dirbti su žiniatinklio naršykle ir el. paštu. Apie 270 eurų tai yra labai vertinga dovana bet kuriam studentui.

kompiuteris

Sveika: geriausias fitneso sekėjas.

Neseniai išleistas „Fitbit Charge 3“ yra naujausia ir geriausia populiarios Fitbit treniruoklių serijos „Charge“ versija – patobulinta „Charge 2“ versija, kuri buvo mūsų ankstesnė mėgstamiausia treniruoklio sekimo priemonė. „Charge 3“ yra daug daugiau nei tiesiog prietaisas, kuris stebi Jūsų širdies ritmą visą parą, gali atpažinti ir pranešti apie treniruočių tendencijas ir galimą kalorijų kiekį, taip pat siųsti priminimus, kuriuos reikia perkelti. Jis yra atsparus vandeniui, gali dirbti iki septynių dienų be pakrovimo, gali pranešti apie miego įpročius ir net sekti menstruacinio ciklo tendencijas.

Asmeniui, kuris visada palaiko ryšį: atnaujintas „Alexa smart“ ekranas.

Nesvarbu, ar Jūsų pasirinktas dovanos gavėjas yra „Alexa“ gerbėjas, ar dar ne – tai yra antrosios kartos aido šou. Nuo atnaujintų garso funkcijų („Alexa, play Deck the Halls“) iki 10,1 colio HD ekrano („Alexa, žaisti„ Grinch Stole Christmas“), sinchronizuoti kalendorių ir darbų sąrašą -„ Echo Show “yra tikrai universalus, skirtas palengvinti kasdienės užduotys.

Muzikos mėgėjams: aukštos kokybės pažangios garso kolonėlės.

„Sonos One“ suteiktas pavadinimas, nes „Sonos“ nori, kad tai būtų „vienintelė“ garso kolonėlė, kurią jums reikia turėti savo namuose. Tai puiki dovana muzikos mėgėjams, muzikantams ir audiofanams. Visiškai suderinama su „Alexa“, turi garso kokybę, kurią tikėjomės iš „Sonos“ (iš tikrųjų galite išgirsti boso dažnius, tačiau jie nėra susprogdinti, aukšti, dažniai nerodo iškraipymų, vidutiniai tonai. „Fair jitter“ ir „ton“ e.) Tai protinga dovana muzikos mėgėjams. Ji taip pat sklandžiai integruojasi į bet kokią Sonos akustinę sistemą, kurią jūsų gavėjas gali turėti namuose.

kolonėlė

Namų pramogoms: įspūdingas protingas 4K televizorius.

Būkime sąžiningi: kai tik visi atidarys savo dovanas, suvalgys krūvą sausainių, papasakos vieni kitiems įdomias istorijas, sekantis žingsnis – atsisėsti visiems kartu prie televizoriaus. Šis 55 colių TCL yra tikrai tas, į kurį norėsite žiūrėti ir žiūrėti: su įmontuotu Roku funkcionalumu, nuostabiu našumu (kurį aš kruopščiai išmatavau) ir švelniu, kampiniu dizainu. (pastaba: vaizdo žaidimų gerbėjai, tai Jums).

Vaikams, kurie mėgsta programas: speciali jiems skirtas planšetinis kompiuteris.

Jei pažįstate vaiką, kuris yra pernelyg mažas arba pernelyg sudėtingas, kad galėtumėte įsigyti išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, tai toks vaiko draugiškas planšetinis kompiuteris, kaip „Amazon Fire Kids Edition“, yra puikus pakaitalas. Žinoma, galite nustatyti visiems vaikams tinkantį „Netflix“ turinį.

Jis taip pat siūlomas su tvirta tėvų kontrole ir „Amazon FreeTime Unlimited“. Tai suteikia Jums prieigą prie daugelio turinio, programų ir žaidimų, skirtų pramogauti Jūsų vaikui (ir galbūt šiek tiek mokyti jį). Tai geriausias planšetinis kompiuteris vaikams!

Scroll to Top
Scroll to Top